RSS
Aktuálny čas je Pia, 29. Mar 2024, 10:30

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Fórum je zamknuté Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 3 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: obrazok postavicky (Avatar)
PoslaťNapísal: Pon, 26. Jan 2009, 10:47 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 02. Jan 2009, 20:41
Príspevky: 1
Bydlisko: Bratislava
ahojte,

uvedomujem si, ze toto nie je podstatna vec, ale z mojho pohladu predstavuje pridavanie avatara do profilu bolestivu proceduru. dovody:

a) podmienky na velkost a rozmery nie su predom jasne stanovene. to, ze ikonka moze mat max. 6KB (inak pomerne kruty limit), som sa dozvedel az po prvom pokuse o upload
b) ked sa mi konecne podarilo zmestit do 6KB, dozvedel som sa, ze sirka je limitovana na 92px - cize dalsie upravy + upload
c) skor otazka - preco 6KB limit? performance stranok je vyborny, vacsina uzivatelov ma doma broadband... dalsia moznost je este obmedzeny priestor na hosting, ale pri 121 uzivateloch by, povedzme, 60KB avatary predstavovali nieco okolo 7MB (za predpokladu, ze by vsetci registrovani uploadovali avatara) z diskovej kapacity, co len ztazka nazvat nesplnitelnym narokom ;)


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: obrazok postavicky (Avatar)
PoslaťNapísal: Pon, 26. Jan 2009, 19:08 
Offline
Administrátor stránky
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 18. Nov 2008, 10:22
Príspevky: 1
Ahoj, vdaka za tip. Udaje o velkosti min a max rozmerov su uvadzane pri nahravani obrazka. V kazdom pripade mas pravdu, ze 6KB je malo. Dvihli sme to na 20 KB, pri danych rozmeroch by to malo byt uz ok.

_________________
Pedro


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: obrazok postavicky (Avatar)
PoslaťNapísal: Štv, 01. Júl 2010, 03:27 
uvedomujem si, ze toto nie je podstatna vec, ale z mojho pohladu predstavuje pridavanie avatara do profilu bolestivu proceduru. dovody:Ahoj, vdaka za tip. Udaje o velkosti min a max rozmerov su uvadzane pri nahravani obrazka. V kazdom pripade mas pravdu, ze 6KB je malo. Dvihli sme to na 20 KB, pri danych rozmeroch by to malo byt uz ok.a) podmienky na velkost a rozmery nie ghd mk4 su predom jasne stanovene. to, ze ikonka moze mat max. 6KB (inak pomerne kruty limit), som sa dozvedel az po prvombillig True Religion pokuse o upload.


Hore
  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Fórum je zamknuté Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 3 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
www.wug.sk
www.wug.sk Copyright © 2008 WUG SK
podmienky používania prehlásenie o súkromí
domov o nás podujatia odkazy informačné kanály